#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Пригоди
Київ

Колапс у столичному метро

08.09.2020 0 Косянчук Інна 0

Сьогодні, 8 вересня, на всіх станціях спостерігаються черги, за попередньою інформацією, через збій роботи е-квитка.

Фото з сайту Інформатор

8 вересня приблизно об 11 годині у роботі Київської підземки стався збій.

Про кілометрові черги на вхід до станцій столичного метро повідомив Київ Оперативний.

«На всіх станціях - черги, люди не можуть увійти. Так, на станції «Чернігівська» черга тягнеться уздовж всього стихійного ринку. Попередньо, не працює e-квиток і немає зв'язку з банком. По гучномовцю на деяких станціях людей закликають скористатися наземним видом транспорту або раніше придбаними талонами. Біля кас і терміналів вишикувалися величезні черги», - деталізує Інформатор.

За даними ТСН, потрапити на центральні станції виявилося проблематично. Зокрема, проблеми зі входом спостерігалися на станціях «Почайна» та «Палац Україна». Одна з пасажирок, Оксана, розповіла представникам ЗМІ, що у метро не працює система, завдяки якій можна проїхати за разовим квитком, чи оплатити карткою.

Станом на 12 годину 15 хвилин офіційних коментарів щодо цієї ситуації від керівництва Київського метрополітену не було ні на офіційному сайті компанії, ні на її Фейсбук-сторінці.

Як повідомляв «Погляд», скоро власники електротранспорту стануть новою категорією учасників дорожнього руху.