Новини
Київ

"Коктейлі Молотова" під двері: власники МАФів погрожують столичним комунальникам


У Києві працівники комунальних підприємств, які здійснюють демонтаж незаконних МАФів, почали отримувати погрози.

Фото: Тимур Ткаченко

Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Під дверима будинку керівника комунального підприємства 8 квітня лишили пляшки з "коктейлем Молотова" та запискою з погрозами.

Нагадаємо, 17 березня на столичній Троєщині, по Маяковського, 75/2, знесли величезний базар із незаконних споруд. Власники МАФів цьому, звісно, не раділи: під час чергового рейду комунальників чоловік облив себе бензином і погрожував самопідпалом, аби захистити споруду від зносу. А 24 березня на тій же Троєщині по вулиці Маяковського, 15, власники захищали свої МАФи від демонтажу у радикальний спосіб.

Зносять МАФи також у Броварах. Власників попереджали про незаконність функціонування тимчасових споруд, проте вони проігнорували приписи управління інспекції та контролю БМР. Тому було прийнято рішення про примусовий демонтаж.

Однак в Ірпені замість зеленої зони на території парку “Центральний” робітники готували територію під черговий МАФ. Вони викопали та пересадили в інше місце березу і встановили розмітку.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.