Київщина
Суспільство

КОДА: усі школи та садочки Київської області пройшли ліцензування

04.02.2022
Ліцензування згідно із законодавством підтверджує право закладу провадити освітню діяльність.

КОДА: усі школи та садочки Київської області пройшли ліцензування - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Київської ОДА, посилаючись на дані департаменту освіти, повідомила, що в області завершився процес ліцензування комунальних закладів освіти Київщини, які працюють у громадах у сферах повної загальної середньої та дошкільної освіти.

Йдеться загалом відповідні ліцензії отримали 655 шкіл, 519 дитячих садків та 289 дошкільних відділень у закладах освіти.

Тож, перелічені заклади можуть провадити освітню діяльність, адже згідно із чинним законодавством саме ліцензія підтверджує спроможність закладу освіти провадити освітню діяльність на певному рівні повної загальної середньої освіти та в певному місці провадження такої діяльності відповідно до ліцензійних умов.

Між тим, у Кагарлику ще на тиждень продовжили карантин у школах. До 11 лютого у закладах освіти Кагарлицької міської територіальної громади продовжили карантин із дистанційною формою навчання для учнів 1–11 класів.

Нагадаємо, днями стали відомо, що в КМДА допускають, що усі школи столиці закриють на карантин.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.