#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Події

КОДА: понад половина аварійних відключень світла пов’язані з падінням дерев

21.01.2022
Боротися з цим у Київській області вирішили розчищенням ліній електропередач від дерев і чагарників.

КОДА: понад половина аварійних відключень світла пов’язані з падінням дерев - зображення
Фото: pixabay

21 січня в Київській облдержадміністрації відбулася нарада, під час якої обговорювали питання аварійних відключень світла у населених пунктах області та плани щодо запобігання інцидентам на лініях електропередач.

Як повідомляє пресслужба КОДА, очільник облдержадміністрації Василь Володін зазначив, що кількість аварій значно збільшилась через негоду, сильні вітри та буревії.

"Зауважу, що 52% аварійних відключень електромереж на Київщині були пов’язані саме з падінням дерев (в період негоди ця причина перевищила 90% від всіх аварійних відключень). Натомість наша мета з профільними службами – мінімізувати кількість таких випадків", – сказав Володін.

Тож планується, що на території пристоличного регіону проведуть роботи з розчищення трас ліній електропередач від дерев і чагарників, що має знизити кількість аварійних відключень світла в умовах негоди.

На зустрічі були присутні: генеральний директор ДТЕК "Київські регіональні мережі" Віталій Шайда, перший заступник начальника управління Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства Руслан Гузенко і в.о. директора державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Київоблагроліс" Святослав Томчук, заступник голови ОДА Андрій Лісовик і керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації Галина Король та Ігор Аксенов.

Зазначається, що спеціалісти ДТЕК і лісгоспів сформують перелік локацій, на яких необхідно провести роботи з розчищування електромереж.

За тиждень цей список мають розглянути та визначити по кожній локації схему дій. Коли ж почнуться самі роботи на лініях, поки невідомо.

Між тим, 21 січня через планові роботи та капітальні ремонти на мережах на Київщині знову заплановані масові відключення світла в низці населених пунктів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.