Новини
Культура
Події
Культурний weekend. Київщина

"Код Ступки" – виставка у Києві з нагоди 80 річчя великого актора

27.08.2021 Созанська Ірина 0

80 років з дня народження видатного українського актора Богдана Ступки виповнюється 27 серпня 2021 року, на честь вшанування пам’яті великого митця у столиці пройдуть цікаві заходи.

Виставка до 80-річчя Богдана Ступки:

Головна подія - виставка KOD STUPKA///КОД СТУПКИ у Національному музеї Тараса Шевченка, яка триватиме з 29 серпня до 10 вересня.
Там буде представлена колекція портретів Богдана Ступки, написаних видатними художниками України: Владиславом Шерешевським, Іваном Марчуком, Ольгою Петровою, Андрієм Александровичем-Дочевським, Михайлом Химичем; фотопроект з життя Актора, презентація книги-альбому "Я – Богдан", образи Ступки в графіці Сергія Якутовича, експозиція костюмів і колекції театральних і кіноафіш, відеоколаж з вистав та фільмів Богдана Сильвестровича, повідомляє  Суспільне мовлення України на своїй сторінці у Фейсбуці.

Виставка KOD STUPKA///КОД СТУПКИ
Афіша виставки зі сторінки події у Фейсбук

Для відвідувачів виставка буде відкрита з вівторка по неділю (10:00-18:00). Вартість входу від 30 до 60 грн.

Також у ці дні плануються такі урочисті заходи:

27.08.20121 об 11:00 відкриття меморіального горельєфу на стіні будинку, за адресою: вул. Заньковецька, 1/3, де мешкав Богдан Сильвестрович.

Презентація буде супроводжуватися перформансом з капелюхами, невід'ємної частини образу актору, та під звуки голосів з вистав, в яких він грав.

О 19:00 заплановано показ вистави "Пер Ґюнт", де будуть задіяні Остап Ступка, Олександр Форманчук, Ольга Сумська та Олена Хохлаткіна. Спектакль пройде у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

28 серпня о 12.00 пройде зустріч з Остапом Ступкою "Розмова про Батька і Учителя" та презентація книжок на тему "Богдан Ступка: безсмертний дотик до душі...". Місце проведення: виставковий Центр АККО Інтернешнл (Київ, просп. Перемоги, 40 Б). Вхід вільний.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що Національний музей Тараса Шевченка відкрив унікальний проєкт, «Духовна велич: меморії видатних українців»

Ми розповідали також, що 27 серпня святкують свої дні народження такі видатні українці.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.