Новини
Україна
Суспільство

"Книга пам'яті полеглих за Україну» зникла з Facebook

15.07.2019 Косянчук Інна 0

Колектив проекту зробив заяву про те, що сторінку заблоковано

Автори проєкту «Книга пам'яті полеглих за Україну» учора, 14 липня, на сторінці "Стіна народної пам'яті загиблих за Україну 2014-2018 pp." повідомили, що Адміністрація соцмережі Facebook заблокувала сторінку меморіального інтернет-проєкту «Книга пам'яті полеглих за Україну».

"Друзі, фейсбук-сторінку проєкту «Книги пам'яті полеглих за Україну» www.facebook.com/Memorybook.org.ua сьогодні вранці було остаточно заблоковано, доступ до неї відсутній. Ми подаватимемо апеляцію, але прогнозувати, коли саме її розглянуть та яким саме буде результат, ми не можемо", - зауважується в повідомленні команди проєкту в Twitter.

Причиною називається те, що вміст деяких дописів нібито порушує стандарти Facebook. Це випливає з опублікованих скріншотів,які  адміністрація соцмережі надіслала перед блокуванням колективу, загалом йдеться про чотири попередження.

"Ми прийняли рішення. Ми не видалятимемо та не перевірятимемо на відповідність до яких би то не було вигаданих стандартів жодного із розміщених на нашій Facebook-сторінці текстового чи медійного матеріалів про героїв, загиблих за Україну. Нам немає чого приховувати та ретушувати", - зауважують у командвє проєкту.

Втім, зібрана колективом волонтерів інформація про загиблих героїв сучасної України  не зникла: вона доступна на офіційному інтернет-порталі "Книга пам'яті полеглих за Україну", а також у низці соціальних мереж.

Джерело: Українська правда