Новини
Україна
Київщина
Київ

КМДА планує знищити блошиний ринок, що на Куренівці

25.02.2020 Оксана Кириленко 0

Генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко повідомив, що на місці блошиного ринку, який розташований на Куренівці, будуть облаштовані зручні пішохідні доріжки, освітлення та встановлені нові зупинкові комплекси.

"Наразі ми вже розпочали розчищати територію та готувати її до подальших робіт із благоустрою. Незабаром там з`являться зручні пішохідні доріжки, огорожі, зелена зона з належним освітленням та посадкові майданчики для очікування транспорту. Тобто, замість сміттєвого звалища буде спокійний і чистий куточок справжньої європейської столиці", - додав Левченко.

Він також зазначив, що Блошиний ринок сьогодні - це неосвітлена, занедбана і захаращена територія, яка давно вже викликає у киян безліч нарікань: стихійна торгівля, яка велася майже під колесами трамвая, постійний бруд та сміттєве звалище.

За планом, роботи мають бути завершені у другій половині березня. Після чого територія буде передана на баланс Оболонської РДА.

Водночас на сайті мерії Києва зареєстрували петицію з ініціативою провести реконструкцію Куренівського ринку і не зносити його.

"У зв'язку зі жвавим обговоренням щодо знесення куренівського (блошиного) ринку в столиці пропоную, киянам та міський владі піти на компроміс і вирішити питання ринку та территорії навколо нього повномасштабною реконструкціею", - йдеться у петиції.