Новини
Головні новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Кличко розповів, які заклади у Києві відкриються після 22 травня, а які - ні

18.05.2020 Косянчук Інна 0

Міський голова столиці поінформував про відкриття промислових ринків, великих магазинів, спортзалів та фітнесцентрів.

Після 22 травня у Києві, як і в інших регіонах, планують розпочати другий етап послаблення обмежувальних заходів. Про це міський голова Києва Віталій Кличко нагадав сьогодні, 18 травня, під час онлайн пресконференції, і повідомив, на відкриття яких закладів варто розраховувати, а які ще будуть зачиненими для відвідувачів.

«Після 22 травня столиця, як і інші регіони країни, почне наступний етап послаблення обмежень. Зокрема, за дотримання регламентів і умов безпеки, розпочнуть працювати: промислові ринки, великі магазини площею до 1 тисячі квадратних метрів, спортзали та фітнесцентри, окрім басейнів», – розповів Кличко.

Також від поінформував, що Київ планує після 22 травня відновити роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі.

«Зараз ми поступово збільшуємо кількість одиниць рухомого складу та кількість маршрутів наземного громадського транспорту. Готовий Київ із 25 травня відновити і роботу метро. Ми чекаємо на відповідне рішення уряду», – підкреслив Кличко.

Міський голова Києва також звернув увагу на те, що не всі розважальні заклади столиці дотримуються правил карантину. Зокрема, міська влада не дозволяла відкривати нічні клуби та інші розважальні заклади, але деякі з них працюють.

«Я бачив у соцмережах відео з деяких нічних клубів. Це якийсь бенкет під час чуми», - зазначив Кличко.

І поінформував, що він звернувся до поліції з вимогою перевірити всі нічні клуби столиці: «Має бути сувора відповідальність їхніх власників! А тим, хто рветься на масовий нічний відпочинок, скажу: навряд чи ви будете такими веселими, якщо потрапите в інфекційне відділення».

Фото з відкритих інтернет-ресурсів