#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Кличко розповів, як у Києві почнеться послаблення карантину

08.05.2020 Косянчук Інна 0

Міський голова столиці підкреслив, що головна умова – обов’язкове дотримання правил безпеки

Із 12 травня у Києві заплановане запровадження першого етапу послаблень обмежувальних заходів. Про це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

«Ми наближаємося до 12 травня – дня, з якого в столиці плануємо перший етап послаблення обмежень. Нагадаю, чого саме стосуватимуться послаблення. Ми плануємо відкрити в Києві непродовольчі магазини загальною площею до 300 квадратних метрів, перукарні та салони краси - за попереднім записом та не більше 1 клієнта на кожну послугу одночасно,  парки та сквери, де люди гулятимуть групами обмеженою кількістю осіб, ларьки із забороною споживання їжі та напоїв на місці. Також невеликі виробництва непродовольчих товарів і підприємства побутового обслуговування - ательє, побутові послуги та інші. Зможуть працювати і адвокатські та нотаріальні бюро, аудитори. А також – автокінотеатри, музеї під відкритим небом та бібліотеки – поки тільки на видачу книг, без роботи читальних залів», – зазначив Кличко і звернув увагу,  що дотримання правил безпеки співробітниками та відвідувачами закладів має бути обов’язковим.

Тобто обов’язковою буде термометрія співробітників та відвідувачів, а також наявність масок. «Якщо клієнт без маски – він або не заходить у приміщення. Або це – відповідальність надавача послуг, який повинен забезпечити клієнта маскою».

За словами Кличка, поки що не відкриються великі торгово-розважальні центри, школи, дитсадки, дитячі майданчики, прибережні зони відпочинку. Також наземний громадський транспорт поки що працюватиме на першому етапі послаблень у нинішньому – обмеженому режимі. «До 22 травня точно. «Але ми збільшимо кількість маршрутів у ті райони, що сьогодні мало охоплені. Збільшення маршрутів стосуватиметься електротранспорту – тролейбусів і трамваїв», – зауважив Кличко і додав, що підприємці, які почнуть роботу, мають самі вирішити питання з підвозом своїх співробітників до місця роботи. Метрополітен відкриється після відповідного рішення уряду.

Також Кличко розповів, що тривають роботи з благоустрою Києва, зокрема, йде підготовка до асфальтування Подільсько-Воскресенського моста.