Новини
Суспільство
Хороші новини
Київ

Кличко розповів про допомогу київським ФОПам, які втратили роботу


За словами міського голови, програмою підтримки працівників малого та середнього бізнесу скористалися сотні підприємців столиці.

Фото з сайту Київської міської ради

Через заходи карантину, зумовлені коронавірусом, у столиці немало людей залишились без роботи, і відновили свою діяльність ще не всі. У столиці вирішили допомогти таким людям.  

За словами міського голови Києва Віталія Кличка, спільно зі столичним центром зайнятості нині розроблена програма підтримки працівників малого та середнього бізнесу, та ФОПів, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами.

«Аби отримати допомогу, людям треба зробити кілька простих кроків: протягом 90 днів із моменту зупинення чи скорочення діяльності звернутися до центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску та підготувати пакет необхідних документів. Упродовж трьох робочих днів міський центр зайнятості перевіряє документи і ухвалює рішення про надання допомоги. Нагадаю, що допомога по частковому безробіттю не оподатковується. І надається на період зупинення чи скорочення діяльності. Та ще протягом 30 днів після завершення карантину», повідомив Віталій Кличко на своїй фейсбук-сторінці.

Також він поінформував, що вже сотні підприємців столиці, скористалися змогою одержати допомогу з часткового безробіття. Завдяки цьому вдалося  для майже 7,5 тисячам робітників зберегти свої місця праці.

Як повідоляв "Погляд", про несмак столичної архітектури відбудеться онлайн-екскурія