Новини
Суспільство
Київ

Кличко розповів, як житиме Київ у разі тривалої відсутності світла (ВІДЕО)

16.12.2022
За його словами, у разі повної відсутності електропостачання на всіх маршрутах наземного транспорту, будуть працювати автобуси, які будуть перевозити пасажирів безкоштовно.

Міський голова Києва Віталій Кличко розповів, як житиме і працюватиме столиця у випадку тривалої відсутності електропостачання.

За його словами, у разі повної відсутності електропостачання на всіх маршрутах наземного транспорту, будуть працювати автобуси, які будуть перевозити пасажирів безкоштовно. Усі автобусні парки забезпечені необхідним запасом пального та мають автономні джерела енергії.

А ось рух поїздів метрополітену буде призупинений – підземні станції працюватимуть як пункти тимчасового перебування та укриття під час повітряної тривоги. Наземні станції будуть зачинені.

На підземних станціях будуть доступні: інтернет-зв’язок, електроенергія для підзарядки гаджетів, питна вода й санітарні вузли. Вхід буде безкоштовним, але потрібно мати при собі документ, що посвідчує особу.

У разі перебоїв із водопостачанням воду можна набрати в бюветних комплексах, які під’єднані до генераторів. Крім того, без електропостачання у Києві продовжуватимуть працювати окремі торгівельні мережі, ТРЦ та ринки, де можна буде придбати продукти та промислові товари.

Нагадаємо, 16 грудня Київ витримав одну з найбільших ракетних атак з початку повномасштабного вторгнення.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.