Новини
Україна
Київ

Кличко: Київська Русь уже стояла, доки Москва була в болоті (ВІДЕО)

22.02.2022
Віталій Кличко вважає, що президент Росії Володимир Путін перекреслив дипломатичні зусилля для подолання кризи й не збирається зупинятися.

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до українців на тлі останніх подій. Він зазначив, що Росія фактично оголосила Україні війну.

"Із дій російської влади ми бачимо, що Росія фактично оголосила Україні війну. У Донецьку і Луганську купа російських військ, які сунули туди всю ніч. Оперативно, після виступу Путіна і визнання ним абревіатурних утворень, зайшла орда, яка називає себе миротворцями", – зазначає він.

За словами Віталія Кличка, Русь була Київською, а Київ – величним містом, ще коли на місці Москви були болота. Також він звернувся до Володимира Путіна та нагадав, що Україна обрала свій шлях і майбутнє, і воно не пов'язане з Російською імперією.

"Тому змиріться з цим. І зрозумійте нарешті: Україна обрала свій шлях і своє майбутнє! І воно – не в Російській імперії. А – в цивілізованій демократичній спільноті країн", – наголошує мер столиці.

До того ж, Віталій Кличко закликав Захід невідкладно впровадити весь підготовлений пакет санкцій.

Відзначимо, що наразі президент США Джо Байден підписав указ про санкції проти "ЛНР" та "ДНР". Також  Франція анонсувала санкції проти Росії за визнання так званих ЛДНР. Їх запровадять проти тих, хто брав участь в ухваленні цього незаконного рішення.

Крім цього в Євросоюзі теж пообіцяли значно розширити санкційний пакет проти Росії, якщо Кремль визнає так звані ЛНР та ДНР.

Нагадаємо, 21 лютого Володимир Путін оголосив про визнання "незалежності" нелегітимних формувань "ДНР" та "ЛНР", які є тимчасово окупованими частинами Донецької та Луганської областей України.

Своєю чергою президент України Володимир Зеленський за підсумками засідання РНБО звернувся до українців та прокоментував визнання Росією "незалежності" так званих ЛДНР. Україна в ООН вимагає від Росії скасувати рішення про визнання так званих ДНР та ЛНР, а також засуджує наказ про введення на українську територію додаткових окупаційних військ.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.