#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Культура
Київ

Київська школа економіки: Тимофій Брік - новий ректор

26.05.2022
За розвиток бакалаврських та магістерських програм KSE відповідатиме доктор філософії, асоційований професор KSE та керівник Центру соціологічних досліджень KSE Institute, Тимофій Брік.

Київська школа економіки: Тимофій Брік - новий ректор - зображення

Суперновина для майбутніх та дійсних студентів Київської школи економіки – KSE University отримав ректора!

За розвиток бакалаврських та магістерських програм KSE відповідатиме доктор філософії, асоційований професор KSE та керівник Центру соціологічних досліджень KSE Institute, Тимофій Брік.

Тимофію Бріку 34 роки. Він став наймолодшим ректором, який був призначений на цю посаду в Україні.

Тимофій захистив PhD з соціології в Мадридському університеті імені Карлоса III (2013) та здобув ступінь магістра соціології та соціальних досліджень в Утрехтському університеті (2011).

У 2018 році вчений отримав нагороду імені Наталії Паніної «Найкращий молодий соціолог».

А з 2021 є національним координатором опитування European Social Survey (ESS), яке проводиться в більшості країн Європи.

Крім цього, Тимофій є головою наглядової ради аналітичного центру CEDOS («Центр дослідження суспільства»).

Він входить в дорадчу раду проекту «Продавці рейтингів» Texty.org, а також в дорадчу раду дослідницької компанії Gradus. У Київській школі економіки працює з 2018 року.

В 2022 році, з початком повномасштабного вторгнення РФ на території України, Тимофій ініціював появу глобальних освітніх проєктів KSE:

#GlobalMinds4Ukraine – марафон лекцій з найвидатнішими світовими науковцями, військово-політичними експертами, письменниками та інтелектуалами.

Завдяки зусиллям вченого вперше в Україні на одному майданчику вдалося зібрати нобелівських лауреатів Пола Кругмана та Деніела Канемана, автора «Антикрихкості» Нассіма Ніколаса Талеба та психолога Філіпа Зімбардо, всесвітньовідомого історика Тімоті Снайдера та лауреатку Пулітцерівської премії Енн Еплбаум. Саме Брік об’єднав лідерів світової думки заради підтримки українського інтелектуального суверенітету у протидії пропаганді та російським наративам, а також обговорені шляхів відбудови України. Проєкт вже має свій англомовний подкаст та YouTube-канал.

Ukrainian Global University (UGU) – глобальної мережі, яка об’єднує найкращі освітні заклади в світі та має на меті примножити людський капітал України, надати нові освітні можливості українським студентам, а також повернути талановиту українську молодь в Україну для її відновлення.

Крім того, Тимофій Брік став гостьовим дослідником London School of Economics and Political Science.

Разом з головою департаменту соціальної політики Лусіндою Платт він виграв грант на дослідження потреб серед українських вимушених переселенців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.