#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Події
Київ

Київпастранс оголосив тендер на закупівлю електробусів

02.02.2022
Планується, що на столичних дорогах курсуватимуть 17 таких електричних автобусів.

Київпастранс оголосив тендер на закупівлю електробусів - зображення

Як свідчать дані з сайту системи електронних закупівель ProZorro, столичне комунальне підприємство оголосило тендер на закупівлю  17 електробусів та 13 зарядних станцій.

Тендер оголосили 31 січня 2022 року, а торги призначені на 8 квітня поточного року.

Київпастранс оголосив тендер на закупівлю електробусів - зображення

За вказаний транспорт планується заплатити 319,6 мільйона гривень, при цьому мінімальний крок зниження ціни 3,2 мільйона гривень. Електробуси повинні бути низькопідлоговими, з кондиціонерами та мають бути виготовлені 2022 року. У кожному автобусі має бути не менше 30 сидячих місць для пасажирів, а гарантійне обслуговування має становити не менше двох років, незалежно від пробігу транспорту.

Київпастранс передбачає закупівлю 4 зарядних станцій для електробусів прискореного типу та 9 зарядних станцій тривалого циклу.

Нагадаємо, Київ – перше місто, у якому повністю відмовилися від паперових проїзних, за пів року електронним квитком скористалися 140 млн разів, а в сервісі "Київ Цифровий" згенеровано 11 млн QR-квитків.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.