Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київ

Київ повертається до планових графіків відключень світла (ВІДЕО)

В області – екстрені відключення.

Енергетикам вдалося провести технічні роботи зі стабілізації ситуації у столиці, тож відсьогодні, 30 грудня, Київ повертається до планових графіків відключень світла. Про це повідомили в ДТЕК Київські електромережі.

"Сьогодні повертаємось до графіків стабілізаційних відключень. Зможемо їх дотримуватись у разі, якщо не буде нових атак", –

ДТЕК Київські електромережі

З графіком відключень у столиці, як і раніше, можна ознайомитися на сайті.

Також у компанії закликали споживачів вмикати енергоємні прилади по черзі – спочатку скористатись одним, потім відключити його і користуватись іншим. Адже через те, що всі одночасно вмикають велику кількість енергоприладів виникають аварії на розподільчих мережах.

Натомість на Київщині наразі відбуваються екстрені відключення світла, а отже й графіки стабілізаційних відключень не діють.

"Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні. Просимо набратися терпіння та зберігати спокій. Енергетики країни роблять все можливе, щоб виправити ситуацію", –

ДТЕК Київські регіональні електромережі

Нагадаємо, раніше в Укренерго повідомили, що складною залишається ситуація в південному та східному регіонах.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.