Новини
Україна
Київ

Киянам нагадали про заборони, що діють і під час свят

31.12.2022
Мешканців та гостей столиці дотримуватись заходів безпеки під час новорічно-різдвяних свят, аби не наражати на небезпеку себе та інших містян.

Киянам нагадали про заборони, що діють і під час свят - зображення

Киян закликали не ігнорувати сигнали повітряної тривоги під час свят, також мешканцям та гостям столиці нагадали про заборони, що продовжують свою дію навіть у новорічну ніч.

У КМДА наголосили, що комендантська годину в ніч із 31-го грудня на 1-ше січня ніхто не відміняв.

"Необхідно неухильно дотримуватися комендантської години, яка триває із 23:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях. Варто планувати повернення додому заздалегідь, враховуючи обмеження та вимоги воєнного стану", –

пресслужба КМДА

Зазначається, що виходити на вулицю під час комендантської години можна, тільки щоб прослідувати до найближчого укриття у разі оголошення повітряної тривоги. При цьому необхідно мати з собою документ, який посвідчує особу.

Також цьогоріч слід обійтися без феєрверків, салютів і петард.

"В Києві діє заборона на реалізацію феєрверків, салютів і піротехнічних засобів, а також їх запуск. Відповідно правоохоронці реагуватимуть на такі випадки", –

пресслужба КМДА

За дотриманням громадського порядку під час новорічних свят слідкуватимуть 230 співробітників "Муніципальної охорони".

Нагадаємо, у новорічну ніч на Київщині також продовжиться дія комендантської години, послаблень на час свят не буде.

Крім того раніше повідомлялося, що на Київщині заборонили використання святкової ілюмінації, зокрема, гірлянд і світлових декорацій. Проте мова про пересічних громадян не йшла. Тож, ймовірно, вдома використовувати гірлянди можна, але перевагу краще надати ілюмінації на батарейках чи від павербанків.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.