Новини
Київщина
Кримінальні новини
Київ

Кілька тонн фальсифікованого алкоголю: на Київщині діяв підпільний цех

11.07.2020 Надiя Проценко 0

У Києві та області правоохоронці викрили діяльність підпільного цеху, де виготовлялись алкогольні напої. Зокрема, в одному з промислових приміщень столиці фальсифікат вироблявся шляхом змішування спирту, води та додаванням відповідних харчових добавок.

Як повідомляє Державна фіскальна служба України, низка осіб налагодила незаконну діяльність, пов’язану із виготовленням, зберіганням та збутом фальсифікованих алкогольних напоїв.

Фальсифіковані напої виготовлялись у різних складських та гаражних приміщеннях у Києві та області. Було проведено 5 санкціонованих обшуків та вилучено понад 19 тон незаконно виготовленого спирту, понад 7 тон фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, а також обладнання для незаконного виготовлення та пакування алкогольних виробів (насос, ваги, лійки, каністри, барвники, ароматизатори та інше знаряддя).

Наразі слідство ще триває. Вживаються заходи зі встановлення джерел надходження фальсифікату та кола осіб, причетних до вказаної незаконної діяльності з метою притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.

11 липня "Погляд" інформував, що в Києво-Святошинському районі у с. Крюківщина незаконно продавали алкоголь.

Алкогольні напої в Ірпені виготовляли з недоброякісної сировини у великих об’ємах: вилучено майже 4 тонни недоброякісного алкоголю.