Новини
Україна
Автоновини

Kia анонсував появу електричного кросовера, що стане флагманом автовиробника

20.02.2020 Александр Чернышенко 0

Новому електричному кросоверу належить стати технологічним і ідеологічним флагманом південнокорейського автовиробника Kia.

Про це повідомляє Аutocar.

Це буде вже третя лінійка електричних кросоверів, поряд з вже існуючими e-Niro та Soul EV . Створення нової лінійки допоможе Kia досягти своєї мети - 6,6% світової частки ринку до 2025 року.

Очікується, що це буде модель авто, спроектована за мотивами концепту Imagine, який являв собою гібрид крос-купе і седана. У розробці новинки, якій обіцяють досить помітну зовнішність, вражаюча динаміку, значний запас ходу і швидка зарядка, візьме участь хорватська фірма Rimac.

За чутками, спеціально для флагмана розробляється нова платформа, яка в подальшому стане основою для цілої лінійки електрокарів Kia.

Очікуваний мінімальний запас ходу нового авто - близько 500 км. В оснащення моделі увійде 800-вольта бортова зарядка, як у Porsche Taycan, яка дозволить заповнювати заряд акумулятора від швидкісної зарядної станції з 20% до 80% приблизно за 20 хвилин.

Начальник відділу маркетингу Kia Карлос Лахос зазначив: "Сьогодні є багато електричних автомобілів сегменту A і B і багато електромобілів високого класу, ми хочемо чогось іншого. Ми не бренд преміум-класу і ми повинні бути вірними цій спадщині. Цей автомобіль продемонструє, що ви можете отримати дуже високий рівень продуктивності, не маючи при цьому платити преміальні ціни, як наприклад за Tesla, BMW або Mercedes".

Як заявляють в компанії, на ринку новинка з'явиться вже у 2021 році.

Нагадаємо, корейський автовиробник  нещодавно оголосив про свій план випустити 11 електричних моделей до 2025 року.