Україна
Політика

Касові апарати для ФОПів: Рада провалила голосування (ВІДЕО)

18.12.2021
Народні депутати провалили голосування законопроєкту, яким відтерміновується обов’язкове введення касових апартів для підприємців.

Зазначається, що у сесійній залі забракло голосів навіть для  того, щоб внести розгляд відповідного законопроєкту у порядок денний. З необхідних мінімальних 266 голосів набрати змогли 102. Розгляд питання на спеціально скликаному позачерговому засіданні відбувався практично при порожній залі, в якій були присутні переважно представники опозиційних фракцій.

 Відтак, вимога про касові апарати для тих, хто обрав спрощену систему оподаткування для свого бізнесу, має запрацювати з 1 січня 2022 року, як і планувалося раніше.

Варто зазначити, що учорашнє засідання парламенту супроводжувалось протестами ФОПів, які зібралися під стінами Верховної Ради. Акція протесту переросла у сутички з поліцією під час яких від зриву петарди постраждала жінка.

Нагадаємо, що у проєкті закону, який не змогли винести на порядок денний Ради, автори пропонували відтермінувати обов'язкове введення касових апаратів ще на рік - до початку 2023 року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.