#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Світ-суспільство

Карантин: в Україні забороняється виселяти студентів із гуртожитків

18.03.2020 Альона Ткаченко 0

В Україні не можна примусово виселяти студентів з їх університетських гуртожитків під час карантину або давати їм рекомендації залишити гуртожитки. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Також з Міністерство освіти і науки України звернулося з листом до керівників закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти від 18 березня 2020 №1/9-165.

“У ЗМІ почала поширюватись інформація про примусове виселення студентів із гуртожитків на період карантину. Такі дії є неприпустимими. Керівники закладів зобов’язані на час карантину забезпечити нормальну роботу гуртожитків, інформувати  студентів та персонал про заходи безпеки у зв’язку з поширенням COVID-19, а також забезпечити в гуртожитках місця для ізоляції студентів з симптомами гострих респіраторних захворювань”, –коментує заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний

Однак, існують певні обмеження для студентів: пропускний режим в гуртожитках має бути посилено, зокрема обмежено вхід осіб, які в них не проживають. 

У випадку, якщо спроби виселення все ж відбуватимуться, студенти можуть звертатися до директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН за телефоном 044 481 32 61.

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел