Україна
Головні новини
Здоров'я

Карантин в Україні можуть продовжити до 1 листопада


Оскільки в Україні кожної доби реєструється чимала кількість хворих на COVID-19, зокрема впродовж останніх тижнів ця позначка коливається в межах двох тисяч, Кабінет Міністрів пропонує продовжити карантин до 1 листопада.

Фото: unsplash.com

Президент Володимир Зеленський підтримав необхідність вжиття превентивних заходів, йдеться на сайті Офісу президента. Зокрема, мова про запровадження заборони на роботу нічних клубів, проведення концертів тощо.

«Але карантин має залишатися адаптивним та необтяжливим для підприємців. Малий і середній бізнес повинен мати можливість правильно організувати роботу в нових умовах», – наголосив президент.

Деякі обмеження для іноземців

Зважаючи на зростання показників захворюваності на COVID-19 у світі, наразі український уряд розробляє регламент заборони на в’їзд в Україну іноземних громадян з країн, що потрапляють у «червону зону» епідемії, строком на 30 днів. Ця заборона не стосуватиметься водіїв транзитного транспорту та представників гуманітарних місій.

Фото: unsplash.com

Також для громадян сусідньої Білорусі, на думку Зеленського, варто передбачити пом’якшені умови в’їзду в Україну: «Як ми можемо заборонити в'їзд білорусам, особливо з огляду на вкрай напружену внутрішньополітичну ситуацію в них? Думаю, що треба розумно прописати полегшені умови в'їзду білорусів до нас. Це дуже делікатна тема – треба враховувати все».

А ось хасидам з Ізраїлю на прохання прем'єр-міністра Ізраїлю суттєво обмежать в’їзд до України з метою паломництва та святкування Рош га-Шана в м. Умань.

Читайте також, як вплинув карантин на ринок праці в Україні.

Дізнайтесь і про правила проживання в гуртожитках під час карантину, які нещодавно опублікувало МОЗ.