Новини
Культура
Київщина-суспільство
Новини Кіно
Київ

Карантин - кіна не буде: столичні кінотеатри інформують про графік роботи

13.03.2020 Кочкина Марина 0

Деякі кінотеатри Києва у зв’язку із оголошенням карантину проінформували відвідувачів про перенесення сеансів і способи повернення грошей, якщо квитки вже придбані

Кінотеатри та фестивалі фільмів:

Кінотеатр "Планета кіно" з 12 березня тимчасово припинив свою роботу в зв'язку із карантином. Про це стало відомо з Facebook сторінки кінотеатру. У разі, якщо у вас вже є куплені квитки онлайн, їх можна самостійно повернути через мобільний додаток або на сайті кінотеатру. Гроші прийдуть вам на карту протягом трьох днів. Якщо ж ви не знаєте як це зробити - організатори пообіцяли зв'язатися з кожним і повернути гроші.

Мережа кінотеатрів Multiplex призупинила свою роботу до 31 березня. Про це написав генеральний директор холдингу Роман Романчук в своєму Facebook. У цей час кінотеатр планує зайнятися поліпшенням якості сервісу.

Кінотеатр "Жовтень" також пішов на карантин до 31 березня. Всім, хто придбав квитки, зроблять автоматичне повернення. Якщо ж ви купували квитки в касі - то після завершення карантину зможете обміняти їх на квитки на будь-який інший фільм.

Кінотеатр Cinema City в Ocean Plaza тимчасово не працює. Коли саме його обіцяють відкрити - поки не повідомили.

Мережа кінотеатрів "Оскар" також тимчасово припиняє свою роботу. Організатори кажуть, що гроші за всі квитки вже повернули. Якщо ви ще не отримали своїх - звертайтеся на пошту ticket@oskar.kyiv.ua.

Фестиваль документального кіно про права людини "Docudays UA" перенесли. Поки що точної дати, коли саме відбудеться фестиваль, немає.

джерело