Новини
Культура
Новини ШоуБізу

«Камінь і вода»: співак Alekseev випустив новий кліп

10.10.2019 Кочкина Марина 0

Український співак Alekseev (Микита Алексєєв), який у травні представив новий альбом, випустив кліп на композицію «Камінь і вода».

Автором музики для пісні став Руслан Квінта, який також працював і над словами разом із Андрієм Французом. Режисером відео, яке було знято в Ісландії, в країні неймовірних пейзажів і чарівної природи, став Алан Бадоєв. Цікаво, що фінальні рядки треку Руслан Квінта дописував, перебуваючи в Ісландії. Несподіванкою для самого композитора стало те, що трохи пізніше, пісня повернулася на свою творчу батьківщину.

"Все сталося дуже спонтанно. Алан запропонував ідею кліпу і зйомки в Ісландії, і ми погодилися без роздумів. Немає місця на Землі, де можна було б гармонійніше візуалізувати пісню "Камінь і вода". Такої незайманої природи я ніколи не бачив. Це перевернуло мою свідомість. Ісландці спокійно можуть пити воду з-під крану, вся рослинність привезена з інших країн, оскільки в самій Ісландії нічого не росте, кожне дерево охороняється державою, також ніде ви не знайдете сміття на вулиці. Люди ретельно оберігають свою країну від забруднення. Хочу, щоб кожен, хто подивиться це відео, хоч трохи відчув те, що пережив я, будучи там. Наша планета неймовірна. Так важливо її любити і цінувати ". - поділився емоціями Alekseev.

Джерело