Новини
Київщина
Здоров'я

Кафе та ресторани Київщини перевірили на дотримання карантину

18.08.2020 Надiя Проценко 0

Чи дотримуються карантинних вимог кафе, ресторани та бари у Київській області, перевірили працівники поліції. Адже від кожного з нас залежить, чи перейде Київщина з «зеленої» в «жовту» зону.

фото - pixabay.com

Усього було перевірено 6013 закладів громадського харчування, інформує КОДА. Крім того, було здійснено 352 перевірки автостанцій, залізничних вокзалів, гуртожитків, зупинок громадського транспорту, місць масового скупчення громадян, транспортних засобів.

Також було проведено 173 профілактичні бесіди, спрямовані на інформування населення щодо карантинних та протиепідемічних заходів, а також рішень органів місцевого самоврядування щодо боротьби з інфекційними захворюваннями.

Повідомляється, що за дотриманням карантину в області регулярно стежать 558 поліцейських, 34 представники національної Гвардії України, 2 військовослужбовці Збройних Сил України, за даними ситуаційного центру ГУНП в Київській області,

фото - unsplash.com

У КОДА наголошують, що якщо кожен на своєму місці виконуватиме роботу якісно, результат буде позитивним. Зокрема, саме від власників громадських закладів залежить безпека відвідувачів. «Разом ми зможемо уникнути загострення ситуації та блокування економіки області, як це відбувалося навесні», – зауважив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Ще в червні "Погляд" писав, що заклади харчування та транспорт у Київській області масово перевірятимуть на дотримання санітраних норм.

Читайте також, як у Фастові ініціативні жінки організовують зустрічі блоґ-кафе.