#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Кабмін затвердив план дій у разі воєнного стану (ВІДЕО)

30.12.2021
Українських жінок також призиватимуть для несення служби у разі введення воєнного стану.

Кабінет міністрів України затвердив план дій на випадок воєнного стану. Він передбачає, зокрема, встановлення заборони або обмеження громадянам вибору місця перебування чи проживання.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду.

Зазначається, що жінок із переліку спеціальностей, які мають стати на військовий облік, також призиватимуть для несення служби у разі введення воєнного стану або в особливий період під час мобілізації.

Рішення про запровадження заборони або обмеження ухвалює військове командування на підставі указу президента України про введення воєнного стану.

Нагадаємо, Київ готується до запровадження надзвичайного стану у випадку вторгнення РФ. Зокрема, у столиці активізували роботу з набору та підготовки резервістів для організації оборони міста.

Раніше повідомлялося, що народні депутати зареєстрували законопроєкт про виключно добровільне взяття жінок на військовий облік.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.