#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Події
Україна-суспільство

Кабмін створив Держслужбу у справах дітей

19.01.2022
Новий держорган забезпечуватиме формування та реалізацію державної політики у сфері усиновлення та захисту прав дітей.

Кабмін створив Держслужбу у справах дітей - зображення
Фото: pixabay

Як повідомив Укрінформ, відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 19 січня без обговорення.

В проєкті постанови зазначається, що новостворена Державна служба у справах дітей є центральним органом виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується і координується Кабміном, а мета його створення – формування та реалізація державної політики у сфері усиновлення та захисту прав дітей.

Між тим, Мінісоцполітики доручили упродовж 2 місяців підготувати та подати проєкт Положення про Держслужбу у справах дітей, а Фонду держмайна – вжити заходів для розв'язання питання розміщення Державної служби у справах дітей.

Раніше повідомлялося, що близько 1000 сімей та одиноких громадян хочуть взяти на виховання сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, на правах рідної дитини. Водночас на обліку з усиновлення чекають на свою люблячу родину понад 17 000 хлопчиків та дівчаток різного віку – переважно разом із братами та сестрами.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.