Йду на таран: у Броварах сталася ДТП з постраждалими
17 листопада у Броварах по вулиці Степана Бандери сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалими.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/yzobrazhenye_viber_2020-11-17_15-35-17.jpg)
За попередньою інформацією автомобіль AUDI рухався проїжджою частиною в напрямку вокзалу, а назустріч йому VOLVO.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/yzobrazhenye_viber_2020-11-17_15-35-174.jpg)
Скоріш за все, здійснюючи маневр обгону, керманич "шведа" не врахував можливість створення аварійної ситуації та виїхавши на зустрічну смугу допустив зіткнення з "німцем", від якого автівки розвернуло.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/yzobrazhenye_viber_2020-11-17_15-35-173.jpg)
"Погляд" побував на місці події та поспілкувався з правоохоронцями. "Є запис відеореєстратора, на якому чітко видно як водій VOLVO вилетів на зустрічку...", - зазначили близькі постраждалого водія AUDI, які були присутні на пригоді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/yzobrazhenye_viber_2020-11-17_15-35-172.jpg)
Водія AUDI було госпіталізовано з травмами різного ступеню тяжкості. На місці аварії працювала слідчо-оперативна група (СОГ) місцевого відділу поліції.
Раніше "Погляд" писав, що у Броварах сталася ДТП з потерпілим, в якій одна з автівок знесла бетонну електроопору.
Фото - Руслан Семенець, інформаційна агенція "Погляд"