Новини
Здоров'я
За кордоном

Італія планує закінчити розробку вакцини від коронавірусу вже цієї осені


Глава МЗС Італії Луїджі Ді Майо заявив, що компанія Irbm of Pomezia може закінчити роботу над вакциною від коронавірусу до осені 2020 року, а також закликав усі країни світу об’єднатися задля швидшого її створення. Випробування італійської вакцини розпочнуться наприкінці квітня.

Італія планує закінчити розробку вакцини від коронавірусу вже цієї осені

«На думку ВООЗ, ми можемо повернутися повністю до нормального життя тільки тоді, коли буде вакцина, – зауважив італійський міністр та додав, що італійська компанія Irbm of Pomezia почне випробовувати свою вакцину в кінці квітня з метою зробити її доступною вже до вересня.

Пандемія – це привід об’єднати зусилля проти ворога №1 у світі – коронавірусу. Луїджі Ді Майо зазначив: «Сьогодні відбувається гонка між часом і вченими, дослідниками і лікарями у всьому світі, щоб знайти вакцину. Але кожна країна йде сама по собі, немає координації, а значить, існує ризик, що час для виготовлення вакцини стане довшим. Нам потрібно об’єднати всі кращі уми, кращих світових вчених, зібрати їх навколо столу і змусити їх працювати разом».

Раніше «Погляд» повідомляв про розробку 70 вакцин від коронавірусу.

Довідково:

Станом на 17 квітня в Італії зафіксовано більше 168 тисяч випадків зараження коронавірусом. Наразі Італія посідає третє місце за кількістю хворих на COVID-19. "Лідирує" США - понад 671 тис. хворих, на другому місці - Іспанія з з більш ніж 184 тис. підтверджених випадків.