Новини
Україна
Здоров'я
Київ

Іще один монах Києво-Печерської лаври помер від коронавірусу

13.04.2020 Оксана Кириленко 0

Фото: Українська Православна Церква

Першою жертвою COVID-19 із насельників Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, 12 квітня став архімандрит Нектарій (Коваленко), який відроджував монастир із перших днів його відкриття у 1988 році, повідомляє прес-службу Української православної церкви в Facebook.

У лікарні, де лікувався отець Нектарій, повідомили, що він мав багато хронічних захворювань і за важкої форми пневмонії дві проби на коронавірус у нього не підтвердили наявності цієї інфекції.

Сьогодні, 13 квітня в лікарні відійшов у вічність ще один монах Лаври, обставини смерті якого ще не повідомлялись.

Також відомо, що у 58-річного одіозного настоятеля Києво-Печерської Лаври, митрополита РПЦ в Україні Павла виявили коронавірус. Про це Релігійній правді повідомили одразу два джерела в оточенні митрополита.

Три дні тому митрополиту стало зле, пізніше в нього діагностували коронавірусну хворобу COVID-19.

Примітно, що нещодавно Павло провів службу, на якій були присутні очільник РПЦвУ Онуфрій, митрополит РПЦвУ Антоній (Паканич), олігарх і нардеп “Опозиційного блоку” Вадим Новинський.

Також там був присутній перший заступник глави Офісу президента України Сергій Трофімов, який займається питаннями релігії.

Зазначимо, Павло раніше критикував українську владу за заклики обмежити релігійні обряди під час карантину через поширення коронавірусу.

У своєму зверненні до вірян настоятель Лаври закликав часто відвідувати церкви, оскільки причиною спалаху коронавірусу, на його думку, “є людський гріх”.

У пресслужбі Печерської лаври прокоментували госпіталізацію намісника Павла Лебедя.

“Владику Павла госпіталізували до Олександрівської лікарні про всяк випадок, оскільки він має проблеми з тиском, а також хворіє на цукровий діабет. Він не на штучній вентиляції легень, а перебуває у лікарні у звичайній палаті, не у реанімації. Голос у нього не хриплий, температура у межах норми”, – повідомили у пресслужбі.

Нагадаємо, що у Києво-Печерській лаврі 63 священники заразилися на коронавірус COVID-19.