Буча

«Ірпіньводоканал» знову перекрив каналізаційний колектор, стоки стікають в річку, – міський голова Бучі

Між Бучею та Ірпінським водоканалом продовжує тривати ворожнеча, 28 травня, керівництво Бучі повідомило, що КП “Ірпіньводоканал” не вперше перекрив каналізаційний колектор на КНС №4, через що каналізаційні стоки стікають у річку Буча.

«Ірпіньводоканал» знову перекрив каналізаційний колектор, стоки стікають в річку, – міський голова Бучі - зображення

«Переконаний: Ірпінь має пропустити стоки через свій колектор, інакше це призведе до екологічної катастрофи у межах нашого району.

Ми змушені звертатися до вищого керівництва держави, аби врегулювати ці неправомірні дії нашого сусіда»,заявив мер.

Так, Федорук закликав втрутитись в питання чинного очільника КОВА Руслана Кравченка. За його словами, ірпінська влада без жодних попереджень й обґрунтувань перекриваю колектор й «бере в заручники місто Буча, Ворзель, Гостомель й частково Ірпінь».

Також, мер Бучі прозвітував, що проблемне питання зі стоками мав вирішити тристоронній договір з ПрАТ “АК „Київводоканал“”, КП “Ірпіньводоканал” та КП “Бучасервіс”, але, ірпінська сторона відмовляється підписувати договір.

«Хочу підкреслити, що КП “Бучасервіс” кілька разів перераховувало кошти за транзит стоків на рахунок КП “Ірпіньводоканал”, проте це підприємство їх одразу повертало», – додав Федорук.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.