Новини
Україна
Ірпінь
Суспільство
Здоров'я
Світ-суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Підконтрольні Карплюку ЗМІ нагнітають паніку щодо коронавірусу та поширюють фейки


Вчора український уряд запровадив в країні карантин, під час якого рекомендуються до закриття всі навчальні заклади та скасовуються масові заходи. Попри все, влада закликала українців не панікувати, часто мити руки та користуватись засобами особистого захисту. Натомість, в Ірпені через відсутність реакції влади, паніку нагнітають ЗМІ, які контролює Володимир Карплюк, поширюючи інформацію про підозру зараження коронавірусом в одній з ірпінських амбулаторій без жодного офіційного підтвердження.

Відповідну новину опублікували ресурси Містоінформ та Рупор Київщини, які, як відомо, контролюються особами, наближеними до ексмера Ірпеня Володимира Карплюка. Оскільки в Ірпені не проводились заходи з інформування населення щодо правил поведінки під час пандемії, такі дії дехто з користувачів соцмереж розцінив як “поширення паніки”. Нагадаємо, що в Україні офіційно підтверджено лише один випадок зараження коронавірусом COVID-19.

Скрін матеріалу на ресурсі Містоінформ
Скрін матеріалу на ресурсі Рупор Київщини

Крім того, Володимир Карплюк і сам вдався до нагнітання паніки, опублікувавши ультиматум до української влади. Його звернення містило вимоги надати Ірпеню чверть наявних у всій країні експрес-тестів на коронавірус (частину з яких Київ закупив самостійно, без участі держави) та профінансувати реконструкцію інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні.

Скрін допису Володимира Карплюка в мережі facebook

Наразі всі заклади Ірпеня працюють в звичному режимі.