Ірпінчанка стала фіналісткою конкурсу краси
Анна Романько з Ірпеня бере участь у конкурсі краси для успішних жінок "Ms. Ukraine World International".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/05/184275615_10225581302505430_7338020510949120383_n.jpg)
Його фінал відбудеться у Києві 21-го травня. Конкурс Ms. Ukraine World International в Україні проводять уперше. А його переможниця представлятиме країну на Міжнародних змаганнях у Сполучених Штатах у серпні.
Анна Романько - професійна стилістка, візажистка, працювала на телебаченні. Також жінка створила власний бренд вегетаріанського шоколаду. Конкурсантка виховує разом із чоловіком доньку та сина.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.