#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини
Світ-суспільство
Надзвичайні ситуації

Іран офіційно визнав, що збив український "Боїнг"

11.01.2020 Гапон Юлія 000

Іран офіційно підтвердив, що випадково збив український пасажирський літак авіакомпанії МАУ. Про це сьогодні, 11 січня, оголосили іранські військові.

За їхніми твердженнями, помилка трапилась через те, що військові, будучи в найвищому стані бойової готовності, прийняли літак, що здійснив різкий поворот у бік засекреченої військової бази, за ворожу ціль.

"Сумний день. Попередні висновки внутрішніх розслідувань збройних сил: людська помилка у часи кризи, спричиненої авантюризмом США, призвела до катастрофи. Наші глибокі вибачення та співчуття нашому народові, сім’ям загиблих та іншим постраждалим країнам", – написав міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф у Twitter.

А ось що з цього приводу написав президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, вчора, 10 січня, деталі літака згрібали бульдозером.

Також з'явилося нове відео падіння літака Тегеран – Київ, а наше МЗС дало поради українцям у зв’язку з ескалацією на Близькому Сході.