Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Іонинський монастир можуть закрити на карантин: Кличко

16.04.2020 Косянчук Інна 0

Продовжуються протиепідемічні заходи у релігійних закладах Києва За минулу добу у місті на коронавірус захворіли 11 жінок, 20 чоловіків, і  дворічна дівчинка. На 16 квітня у столиці зафіксовано 644 випадки захворювань

На сьогодні, 16 квітня, у столиці зафіксовано 644 випадки захворювань на коронавірус. За минулу добу зафіксовано ще один летальний випадок. Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко під час онлайн прес-брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).

За минулу добу захворіли 11 жінок, 20 чоловіків, і  дворічна дівчинка. Три особи  госпіталізовано, інші знаходяться на самоізоляції під наглядом лікарів.

Також Кличко повідомив, що у Києво-Печерській лаврі проводяться протиепідемічні заходи, медики контролюють стан хворих, які знаходяться на самоізоляції у лаврі. Учора у мешканців лаври взяли ще 32 зразки для тестування на коронавірус, результати мають бути уже сьогодні.

 Є випадки захворювань на коронавірус в Іонинському монастирі, то ж нині розглядається його закриття на карантин, зазначив Кличко.