Новини
Вишгород
Кримінальні новини

Інженера технагляду судять за підробку документів

27.01.2021 Косянчук Інна 0

На Вишгородщині хотіли взяти понад 1,2 мільйона гривень бюджетних коштів за невиконані роботи.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно інженера технічного нагляду затвердила та скерувала до суду Києво-Святошинська місцева прокуратура. Чоловікові інкримінують пособництво у підробці документів, що стали підставою для розпорядження бюджетними коштами та у привласненні даних бюджетних коштів (ч.5 ст.27, ч.1 ст.366, ч.5 ст.27, ч.4 ст.191 КК України). Про це повідомила Київська обласна прокуратура.

Зокрема, зазначається, що досудове розслідування встановило такий факт. «Між Новопетрівською сільрадою та приватним товариством було укладено кілька договорів на виконання робіт з реконструкції доріг в межах вказаного населеного пункту на загальну суму 3,5 мільйони гривень. В подальшому, директор підрядної організації, з метою незаконного заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт доріг, склав довідку про вартість виконаних будівельних робіт, в якій було завищено витрати та об’єми зробленого, а також акт приймання виконаних робіт, в якому були внесені недостовірні дані щодо обсягу та вартості даних робіт. Ці документи були погоджені інженером з технічного нагляду».

Прокуратура повідомляє, що на підставі недостовірних документів на розрахунковий рахунок товариства-підрядника у якості оплати за виконані роботи було перераховано бюджетні кошти. Однак, висновки судових будівельно-технічних експертиз показали, що вартість невиконаних робіт на об’єктах становить понад 1,2 мільйона гривень.

«Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Вишгородським відділом поліції Головного управління Нацполіції у Київській області. Судовий розгляд обвинувального акту стосовно директора підрядної організації триває», йдеться у повідомленні.

 «Погляд» повідомляв, що працівницю Нацполіції звинувачують у афері на 4,5 млн грн.

Також «Погляд»  інформував, що  бучанських «слідака» та «опера» судитимуть за 4000 доларів хабаря.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.