#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Культура

Ініціативна група з Переяслава виграла грант на 25 тисяч доларів

09.07.2021 Валерія Савенко 0

Переяславська ініціативна група виграла грант у програмі “Мріємо та діємо” на облаштування сучасного молодіжного простору. З усієї України його отримали лише 12 громад.

Фото: pixabay

Про це повідомляє Інформатор.

Представники місцевого університету, відділу культури та туризму міськради, ГІ “GORIZONT” працювали над грантом. Завдяки програмі, в Переяславі можна облаштувати сучасний молодіжний центр.

«Ми з хлопцями з університету брали участь в пітчінгу, де нам запропонували спробувати свої сили в написанні грантового проєкту. Суть в тому, що організація “IREX in Ukraine” дає кошти (близько 25 тисяч доларів) на облаштування молодіжного простору в Переяславі. Потім у межах цього гранту буде писатися ще один – на підтримку діяльності простору. Насправді, це дуже крута можливість. Якби не моя основна робота в університеті й було більше часу, то ми б цього року виграли два гранти. Зараз слід виконати всі “домашні завдання” в рамках цього гранту – наприклад, провести дизайн-сесію. Ми будемо плідно працювати над усім, тому що грант було вибороти нереально важко – спочатку ми навіть отримали аж чотири відмови.»

депутат міськради Переяслава Андрій Іващенко

У комплексі планується:

  • відкритий кіноконцертний майданчик;
  • вільна wi-fi зона (яку пообіцяла зробити компанія “ХатаNET”);
  • поруч скейтпарк (обіцяв голова Переяславської ТГ Вячеслав Саулко).

ІА “Погляд” повідомляв,  що в Славутичі почнуть розбудову спортивної мережі.

Ми розповідали також, що в Бориспільскому районі відкриють дитячий табір.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.