Україна-суспільство
Київ

Інформація щодо картки киянина: чи можна оформити без прописки та як це зробити

Картка киянина – це ідентифікатор, який надає можливість доступу до різноманітних баз.

Інформація щодо картки киянина: чи можна оформити без прописки та як це зробити - зображення

"Тепер повністю змінили саму ідеологію проєкту та уникнули поняття "соціальна картка". Ми перейшли до поняття саме "Картка киянина". Киянина з усякого погляду: це не лише киянин, прописаний у Києві, як це було раніше, а й той, хто працює у Києві, сплачує податки, навчається у Києві, хто є переселенцем, учасником АТО", — сказали у КМДА.

Чи можна оформити картку киянина без прописки?

Раніше це був суто соціальний проєкт, розрахований на жителів столиці з пропискою. Але тепер кажуть, що прописка не є обов'язковою, щоб отримати соціальну картку. Тепер досить подати довідку з місця роботи.


Скільки коштує оформлення картки киянина?

Оформлення картки відбувається безкоштовно. Для пільгових категорій населення обслуговування картки також відбувається безкоштовно, з усіх інших за обслуговування картки стягується сума 120 гривень на рік. Перша оплата відбувається через рік після користування карткою.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.