#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Технології
Всесвіт
За кордоном

Індія відправить в космос людиноподібного робота

04.02.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Напівгуманоїд, розроблений Індійською організацією космічних досліджень (ISRO), отримав назву Vyommitra.

Людиноподібного робота представили на симпозіумі в Бангалорі. За словами авторів проекту, машина відправиться в космос в кінці року під час першого випробувального польоту космічного корабля Gaganyaan, повідомляє New York Post.

Керівник ISRO Кайласавадівоо Сіван назвав Vyommitra «напівгуманоїдом», тому що у робота немає ніг, натомість він вміє розмовляти на двох мовах.

«Vyommitra буде імітувати функції людини, взаємодіяти з системою екологічного контролю та життєзабезпечення. Наш робот схожий на людину і зможе робити те, що вміє людина», – зазначив Кайласавадівоо Сіван.

Сіван зазначив, що Vyommitra і місія Gaganyaan спрямовані на те, щоб надихнути індусів та висвітлити досягнення країни в космосі.

Місія Gaganyaan – частина амбітного плану Індії по відправці своїх астронавтів у космос до 2022 року. Після цього індуси мають намір створити власну космічну станцію, яка буде розрахована на перебування в космосі трьох осіб протягом 15-20 днів.