#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство
Політика

Зеленський підписав указ про заснування національного бренду UNITED 24

18.05.2022
Першим амбасадором національного бренду став Андрій Шевченко.

Зеленський підписав указ про заснування національного бренду UNITED 24 - зображення
Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 344/2022 щодо заснування національного бренду UNITED 24 та привітав першого амбасадора цього бренду – легендарного українського футболіста й тренера Андрія Шевченка. Про це повідомили в Офісі президента.

"Важливо, що першим амбасадором бренду UNITED 24 став українець, якого знають у всьому світі. Андрій має величезну довіру та авторитет, які здобув своєю наполегливою працею та своїми спортивними досягненнями. Тепер він має нову місію – розповідати світу про події в Україні та спрямувати свій авторитет на збільшення міжнародної допомоги нашій державі, щоб наблизити нашу перемогу", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, фандрейзингова платформа UNITED 24 має на меті збільшити благодійні пожертви на підтримку України у світі, зокрема й шляхом об'єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників задля підтримки нашої країни в захисті незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні. Таким чином UNITED 24 працюватиме за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України.

До слова, перша подія на підтримку UNITED 24 відбудеться 8 червня. Це буде благодійний вечір-аукціон у Лондоні.

Як повідомлялося раніше, Україна передає другу частину опитувальника для отримання статусу кандидата в ЄС.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.