#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Вишневе
Події

У Вишневому 18 лютого проведуть День донора: як долучитися

16.02.2022
Здати кров можуть лише повнолітні громадяни.

У Вишневому 18 лютого проведуть День донора: як долучитися - зображення
Фото: pixabay

Як поінформували на фейсбук-сторінці Вишнівської міської лікарні, цієї п'ятниці, 18 лютого, з 9 до 12 години громадяни можуть взяти участь у Дні донора. Здати кров можна у приміщенні медзакладу, що розташований за адресою – вулиця Європейська, 43, кабінет 203.

Зазначається, що до здачі крові запрошують повнолітніх громадян. При цьому необхідно мати із собою документи – паспорт та ідентифікаційний код. Також перед здачею крові потрібно поснідати, не вживати алкоголь, ліки та жирну їжу напередодні здачі. Забір крові проводять виключно одноразовими матеріалами.

У Вишневому 18 лютого проведуть День донора: як долучитися - зображення

За бажанням, донор може отримати результати обстеження крові та довідку про групу крові і резус-належність.

Раніше повідомлялося, що відтепер згоду на посмертне донорство органів тепер можна буде оформити у "Дії". Верховна Рада сьогодні ухвалила законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють питання трансплантації анатомічних матеріалів людини.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.