Новини
За кордоном
Війна з Росією

У білорусі готуються прийняти 20 тис. мобілізованих росіян, – ГУР

29.09.2022
Влада рб дала вказівку правоохоронним органам сприяти представникам зс рф у мобілізації російських громадян, які нещодавно заїхали на територію країни.

У білорусі готуються прийняти 20 тис. мобілізованих росіян, – ГУР - зображення

В білорусі готують місця для розміщення 20 тисяч мобілізованих із рф. Вони мають поповнити дислоковані в білорусі підрозділи зс рф. Про це в четвер, 29 вересня, повідомили в Генеральному управлінні розвідки МО України.

За даними розвідки, в результаті поповнення, співвідношення "досвідчених" та "молодих" військовослужбовців має скласти 1 до 5.

Також повідомляється, що для розміщення мобілізованих планують використати вже існуючі військові фонди, а також цивільні приміщення і будівлі. Місцевим радам та збройним силам РБ було наказано передають склади, ангари та інші приміщення покинутих сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

"Після збільшення штату підрозділи використовуватимуть російську військову техніку зі складів на території білорусі. Також планується посилення за рахунок техніки та озброєння, знятих зі зберігання на території рф. Брак техніки для перевезення особового складу окупаційних військ планується поповнити за рахунок мобілізації цивільних вантажних та легкових автомобілів", –

Генеральне управління розвідки МО України

Також влада рб дала вказівку правоохоронним органам сприяти представникам зс рф у мобілізації російських громадян, які нещодавно заїхали на територію країни.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що білорусь, ймовірно, готується приймати російські військові ешелони.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.