Ірпінь

Ірпінські і коцюбинські лижники боролися за перемогу у складі команди Kyiv region O-team.

Спортсмени з Приірпіння гідно виступили на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах - зображення

Як повідомили на фейсбук-сторінці Ірпінської міської ради, команда Kyiv region O-team виборола перемогу на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах. Учасниками команди переможців є також спортсмени з Ірпеня та Коцюбинського.

"Орієнтувальники з Приірпіння залишили позаду 12 команд із 10 регіонів. В індивідуальному заліку за три дні змагань ірпінці й коцюбинчани, виступаючи в 10 категоріях, завоювали 36 нагород: 20 золотих, 10 срібних і 6 бронзових", – йдеться у дописі.

В міськраді зазначили, що змагання проходили в урочищі Токарі в Сумах.

Раніше повідомлялося, що таеквондистка з Ірпеня виборола золото на Всеукраїнській універсіаді. В змаганнях взяли участь студенти із 29 закладів вищої освіти.

Нагадаємо також, юна фехтувальниця з Ірпеня стала переможницею Національної дитячої ліги. Марія Колеснікова виборола бронзову перемогу серед учасників 2011 року народження і молодше. Дівчина увійшла до трійки переможців з-поміж 115 дітей із п’яти регіонів України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.