Кремлівська Telegram-мережа: нардепи вирішують, що робити із соцмережами (ВІДЕО)
Нардепи вирішують, що робити з телеграмом, який заснував росіянин Павло Дуров, та іншими соцмережами.
При цьому українське законодавство регулює традиційні ЗМІ і не майже не зачіпає соцмережі. Разом з тим, анонімні Telegram-канали легітимізують на найвищому державному рівні.
У парламенті вже зареєстрували законопроєкт, який може вплинути на роботу Телеграму, Вайберу, Фейсбуку та інших соцмереж. Подав цей законопроєкт Микола Княжицький (ЄС), разом з ним співавторами законопроєкту зокрема є голова комітету з питань правової та інформаційної політики Микита Потураєв (Слуга народу) та голова комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин (Голос).
Реформа судової влади — одне з ключових завдань для зміцнення державності. Від цієї реформи залежить не лише якість правосуддя, але й інвестиційний клімат в Україні. А сильна економіка — один із кращих союзників для перемоги.
Ворожі спецслужби до війни та під час неї активно працюють у медіапросторі, зокрема у соцмережах, аби поширювати вигідні росії наративи. Один із них — підрив довіри до системи правосуддя та до громадських організацій, які адвокатують судову реформу і проводять моніторинг доброчесності суддів.
Наразі користуються Telegram до 80 відсотків українських громадян. Як Telegram-мережа дискредитує роботу правосуддя та громадський сектор - дивіться у сюжеті.
Останні новини:
На Київщині провели пошуки зниклих безвісти оборонців України;
У Ворзелі відкрили три дошки пам’яті загиблим Героям селища;
Бородянку відвідав перший джентльмен Данії, відомий кінорежисер Бо Тенгберг.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.