У селі Мироцьке Бучанського району відбудували зруйнований житловий будинок на вулиці Центральній, 6
![У селі Мироцьке Бучанського району відбудували зруйнований житловий будинок на вулиці Центральній, 6 У селі Мироцьке Бучанського району відбудували зруйнований житловий будинок на вулиці Центральній, 6 - зображення](/storage/resized/lg/news/9be25ecc-8c75-4e71-a641-173bb11484bc/2024_04_24_2264eb12291935e4.jpg)
Про це повідомило видання "Хмарочос".
До руйнування в будинку було 16 квартир, де мешкало 50 людей.
Через влучання снаряда сталася велика пожежа. Внаслідок неї чотири квартири згоріли повністю і дві — частково. Через пожежу верхні поверхи будинку та горище стали непридатними для використання, впало внутрішнє оздоблення, квартири частково затопило, покрівлю знищено, а фасад пошкоджено.
![У селі Мироцьке Бучанського району відбудували зруйнований житловий будинок на вулиці Центральній, 6 У селі Мироцьке Бучанського району відбудували зруйнований житловий будинок на вулиці Центральній, 6 - зображення](/storage/resized/lg/news/9be25ecc-8c75-4e71-a641-173bb11484bc/2024_04_24_e6c257ac2351611e.jpg)
Відновленням будинку зайнялись американські благодійники — некомерційна організація Global Empowerment Mission у партнерстві з представництвом Агентства ООН у справах біженців в Україні. Вони відбудували фасад, замінили вікна і двері, поремонтували квартири і відновили горищне приміщення та покрівлю.
![У селі Мироцьке Бучанського району відбудували зруйнований житловий будинок на вулиці Центральній, 6 У селі Мироцьке Бучанського району відбудували зруйнований житловий будинок на вулиці Центральній, 6 - зображення](/storage/resized/lg/news/9be25ecc-8c75-4e71-a641-173bb11484bc/2024_04_24_95bf1f54ccba73a4.jpg)
Нагадаємо, на Київщині за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відбудовують черговий житловий об’єкт. Це багатоквартирний будинок на 60 квартир по проспекту Київський Шлях 46, колишня назва вулиці Декабристів у місті Васильків Обухівського району. До війни в ньому мешкали 210 людей.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.