Спорт
Відбудова регіону

Бородянські школярі знайшли кошти для облаштування спортмайданчиків

У квітні 2024 року у Бородянському академічному ліцеї на Київщині відкрили два спортивних майданчики — баскетбольний та універсальний.

Бородянські школярі знайшли кошти для облаштування спортмайданчиків - зображення
Фото — savED

Про це повідомляє Бородянський селищний голова Ірина Захарченко.

Відтепер учні ліцею зможуть проводити спортивні заняття та дозвілля на сучасних майданчиках.

У 2023 році ліцеїсти стали учасниками програми для підлітків з малих громад UActive від благодійного фонду savED. Вони опановували навички проєктного менеджменту, напрацювали ідеї й протягом року отримали 5000 доларів на облаштування своїх проєктів.

Бородянські школярі знайшли кошти для облаштування спортмайданчиків - зображення

Згодом автори проєкту баскетбольного майданчика надіслали понад 60 листів-запитів різноманітним організаціям та благодійним фондам. Завдяки цьому вдалося зібрати всю необхідну суму — 1,2 мільйона гривень.

Нещодавно учні Мирчанської Гімназії Бородянської селищної ради відкрили перший у селі тренажерний зал “Шкварки Sport Club”. В межах програми громадянської освіти для молоді UActive вони отримали 5 тисяч доларів на створення соціального проєкту.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.