Бородянські школярі знайшли кошти для облаштування спортмайданчиків
![Бородянські школярі знайшли кошти для облаштування спортмайданчиків Бородянські школярі знайшли кошти для облаштування спортмайданчиків - зображення](/storage/resized/lg/news/9be66c40-dce5-4e36-be52-8b4053b0fb04/2024_04_22_19b050000b40eb89.webp)
Про це повідомляє Бородянський селищний голова Ірина Захарченко.
Відтепер учні ліцею зможуть проводити спортивні заняття та дозвілля на сучасних майданчиках.
У 2023 році ліцеїсти стали учасниками програми для підлітків з малих громад UActive від благодійного фонду savED. Вони опановували навички проєктного менеджменту, напрацювали ідеї й протягом року отримали 5000 доларів на облаштування своїх проєктів.
![Бородянські школярі знайшли кошти для облаштування спортмайданчиків Бородянські школярі знайшли кошти для облаштування спортмайданчиків - зображення](/storage/resized/lg/news/9be66c40-dce5-4e36-be52-8b4053b0fb04/2024_04_22_143aec4bb57dfa52.png)
Згодом автори проєкту баскетбольного майданчика надіслали понад 60 листів-запитів різноманітним організаціям та благодійним фондам. Завдяки цьому вдалося зібрати всю необхідну суму — 1,2 мільйона гривень.
Нещодавно учні Мирчанської Гімназії Бородянської селищної ради відкрили перший у селі тренажерний зал “Шкварки Sport Club”. В межах програми громадянської освіти для молоді UActive вони отримали 5 тисяч доларів на створення соціального проєкту.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.