Новини

Обираємо двері у будинок

08.08.2021
Сучасні двері виконують найважливішу функцію в нашому будинку...

Обираємо двері у будинок - зображення

Варто лише переступити поріг власного дому, зачинити за собою двері, і в одну секунду кожен з нас із суспільства потрапляє у свій власний простір зі своїм усталеним звичаєм.

Якщо раніше в око впадав інтер’єр квартири чи приватного будинку, то нині все з ніг на голову. І двері, що донедавна виконували роль другого плану, в одну мить перетворилися на головну декорацію. Адже перше, що впадає в очі усім гостям - це розкішні вхідні двері. І жодних компромісів між тендітністю і надійністю – торг тут недоречний! На вхідні двері металопластик підійде як ніколи, адже переконливий вигляд цих дверей повинен відбити усіляке бажання заходити без гостинного запрошення хазяїв. Двері повинні розчинятися лише для любові та добра.

Саме такі двері, здатні пропускати лишень кохання та надію і ставати непереможною перепоною злим намірам ось вже 15 років випускає компанія Viknaroff – один з найбільших вітчизняних виробників металопластикових конструкцій в Україні. До речі, продукція компанії представлена у більше ніж 12 країн світу, адже останні 5 років автоматизоване виробництво металопластикових дверей та вікон опановувало, і доволі успішно, саме європейські ринки збуту.

Види дверей та їх різноманітність

Вашій увазі пропонується в онлайн магазині такі типи вхідних дверей:

  • стандартні;

  • арочні;

  • паралельно-зсувні;

  • «гармошкою».

У будь-якому разі, щоб зберегти естетичний зовнішній вигляд вхідних дверей, варто вибирати полотно з покриттям, стійким до випадкових подряпин або навмисних актів вандалізму. Рекомендуємо також «не ганятися за дешевизною» і встановити за додаткові кошти спеціальні магнітні пристосування, що закривають замкову щілину. Адже можливості «ведмежатників», на жаль, ростуть з кожним роком.

Основні вимоги до якості дверей

Отже, якщо перед вами стоїть вибір, якими саме дверми обладнати свій будинок, врахуйте таке:

  • Матеріал дверей повинен бути стійким до впливу атмосферних опадів, вологості, сонячного світла тощо. Найкращим варіантом будуть двері з 6-тикамерною профільною системою GealanS 9000, на яків онлайн магазині viknaroff.ua обіцяють 15 років гарантії.

  • Теплоізоляційні властивості дверей обов’язково потрібно врахувати при виборі. Щільність та товщина теплоізоляційного матеріалу впливає на здатність згладжувати температурний перепад між вулицею та внутрішнім приміщенням.

  • Надійність конструкції дверного блоку, як, наприклад, у згадуваних дверей – додаткове металеве підсилення з боку замків та й 6 камер стануть у пригоді.

Серед виробників металопластикових дверей саме Viknaroff готовий запропонувати вам інноваційну сертифіковану продукцію згідно з вимогами вітчизняного ДСТУ та європейських стандартів із найкращим співвідношенням «ціна-якість».


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.