Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині вже відремонтували 236 пошкоджених об’єктів інфраструктури, – ОВА

09.08.2022
Наразі ремонтні бригади працюють на 273 об’єктах.

На Київщині вже відремонтували 236 пошкоджених об’єктів інфраструктури, – ОВА - зображення

На території Київської області на 236 об'єктах соціальної інфраструктури, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії, завершено ремонтні роботи. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, вже відремонтували 58 багатоквартирних та 139 приватних будинків. Також завершені відновлювальні роботи у 5 адміністративних спорудах, 8 школах, 4 дитсадках, 18 закладах охорони здоров'я.

На Київщині вже відремонтували 236 пошкоджених об’єктів інфраструктури, – ОВА - зображення

Повідомляється, що для ліквідації наслідків бойових дій на Київщині у квітні з резервного фонду держбюджету виділено 400 мільйонів гривень. Кошти призначені для відновлення об’єктів інфраструктури, що потребують поточного ремонту.

Як зазначає Кулеба, роботи з відновлення пошкоджених будівель унаслідок обстрілів російських окупантів триватимуть. Зокрема, наразі ремонтні бригади працюють на 273 об’єктах.

Нагадаємо, на Київщині визнали непридатними для проживання понад 5400 будівель.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.