Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині продовжили дію комендантської години до 21 серпня

14.08.2022
Жодних змін щодо годин комендантської години не буде.

На Київщині продовжили дію комендантської години до 21 серпня - зображення

На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Як повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації, такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території Київської області продовжено з 14 до 21 серпня 2022 року.

Нагадаємо, під час комендантської години заборонено:

·        перебувати на вулиці та в інших громадських місцях;

·        переміщатися транспортом або пішки.

Виняток – задіяність людини в роботі критичної інфраструктури, про що є підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. При собі також необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Як повідомляв "Погляд", Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств. Варто також зазначити, що до Київської області вже переїхало 25 підприємств з гарячих точок. Крім того в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.