#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Буча
Україна-суспільство
Війна з Росією

Маленька українка з Бучі просить допомогти їй з протезом

23.06.2022
«Я — Софія, маленька українка. Я втратила руку, маму та кота в Бучі. Я одна з дітей, які постраждали через сусідню країну».

Маленька українка з Бучі просить допомогти їй з протезом - зображення

Маленька Софія постраждала від рук окупантів у Бучі Київської області. У дівчинки ампутована рука і її мучать фантомні болі.

Зараз вона знаходиться в Римі та просить усіх небайдужих знайти їй спонсорів, щоб встановити протез.

Маленька українка з Бучі просить допомогти їй з протезом - зображення

"Я - Софія і я маленька українка. Я втратила руку, маму й улюбленого кота в Бучі. Я одна з 910 дітей, які сьогодні постраждали від рук сусідньої країни".

"Зараз я в Римі, але здригаюся від кожного звуку і боюся літаків. Коли я переживаю, у мене болить не тільки неіснуюча рука, – біль віддає в усе тіло. У минулому житті я займалася кінним спортом, але не знаю, чи зможу знову це робити з однією рукою", - сказано в повідомленні.

На жаль, про українських дітей, які постраждали від агресії, майже ніхто не говорить, і вони змушені шукати допомогу самостійно.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.