Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Країни ЄС викликали послів рф через анексію територій України (ВІДЕО)

03.10.2022
Крім того президенти дев’яти країн Північноатлантичного Альянсу опублікували спільну заяву, в якій засудили анексію росією українських територій

Країни ЄС викликали до зовнішньополітичних відомств російських послів, щоб висловити протест у зв’язку з анексією окупованих територій України.

До МЗС Польщі викликали посла росії Сєргєя Андрєєва. Його візит до польського відомства був коротким, посла попередили - Польща не визнає останні кроки Кремля, пов'язані з війною в Україні.

Литва не лише викликала повіреного у справах рф Сєргєя Рябоконя, а й вирішила оголосити дипломата персоною нон грата, оскільки останні дії та заяви Рябоконя несумісні з його дипломатичним статусом.

Послів росії у зв’язку з анексією територій України також викликали Італія, Фінляндія, Німеччина та Бельгія.

Раніше президенти дев’яти країн Північноатлантичного Альянсу опублікували спільну заяву, в якій засудили анексію росією українських територій і закликали НАТО суттєво збільшити військову допомогу Україні.

Нагадаємо, 30 вересня путін підписав указ про приєднання до рф окупованих територій України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.